Hakkımızda

HAKKIMIZDA

1959 yılında Ahmet Eroğlu tarafından tekstil sektörü ile çalışmalara başlayan Eroğlu Ailesi bulunduğu bölgede daha da büyüyerek, bölgesindeki kalkınmaları desteklemek adına, çağı takip ederek gelişme yolunda adımlar atmıştır.

1993 yılında Eroğlu TEKS. OTELCİLİK İNŞ.SAN.TİC.AŞ. olarak yola devam etmiştir.

İnsan yaşam standartlarını en üst düzeyde tutmayı amaçlayan firma, gerek arsa gerekse projede kullandığı TSE standartlarındaki malzemeleri ile marka haline gelmiş firmaları da yanına alarak yoluna devam etmiştir.

Bizi Biz Yapan

DEĞERLERİMİZ

İş ahlakına ve dürüst çalışma ilkelerine uygun davranarak güvene dayalı ilişkiler geliştirmek.
İç ve/veya dış müşterilerinin her zaman önemli olduğu bilinci ile şirket ve müşteri dengesini koruyarak müşterilerin beklentilerini belirlemek; uygun hizmetler sunarak müşteri memnuniyetini sağlamak.
Problemlerin nedenlerini analiz ederken, çözüm önerilerini geliştirirken ve karar alırken doğru bilgiler, sayısal ölçütler ve göstergeler kullanmak.
Sorumluluğundaki faaliyetleri plan dahilinde yürüterek projelerimizi sorunsuz, iç ve dış müşteriyi tatmin edecek seviyede gerçekleştirmek.
İş Sağlığı & Güvenliği

Çevre Politikası

Eroğlu İnşaat'ın tüm personeli insan ve çevre sağlığının korunmasından sorumludur. Şantiyeler, tesisler ve şirket merkezinde yöneticiler, bu politikayı tüm çalışanlara benimsetmek ve uygulatmakla yükümlüdürler.

Ödüllerimiz